ТОВ "Астракардс"
(044) 251 45 00, (067) 504 37 82, (067) 504 37 29, (050) 385 18 35, (093) 770 39 55
0

Про компанію

Видавництво листівок «АСТРАКАРДС» засноване в серпні 2000 року. З того часу ми випускаємо вітальні листівки з одноіменною торговою маркою - astracards. 

Ідея заснування видавництва листівок виникла через низький рівень пропозиції листівок на вітчизняному ринку за виключенням окремих проблисків, частіше всього завдяки листівкам імпортного виробництва.
Філософією компанії стало відношення до листівки, як до витвору мистецтва. Це означає, що листівка повинна бути створена у відповідності до найвищих стандартів, мати гідне художнє та ідейне рішення. Кожного разу ми починаємо роботу з відчуттям відповідальності, оскільки знаємо, що листівка є посередником в сфері людських почуттів та стосунків, адже кожна людина, даруючи листівку, хоче за її допомогою виразити свої почуття та найкращі побажання своїм близьким, рідним, друзям та коханим!
Місія АСТРАКАРДС - нести позитивний заряд, іскорку, яка робить людські відносини світлішими та багатограннішими. Ми все робимо заради того, щоб завдяки нашим листівкам люди ставали добрішими, уважнішими та ближчими один до одного!
Листівки Astracards завжди приємно отримати в подарунок, адже вони привабливі, їх сюжети цікаві, а дизайни різноманітні та сучасні. Листівки видавництва «АСТРАКАРДС» відповідають світовим стандартам та розробляються виключно нашим творчим колективом. Особливу увагу ми приділяємо якості дизайну та поліграфії. Наші листівки друкуються лише в кращих типографіях м. Києва з дотриманням технологічних та санітарних норм.
Система продажу листівок Astracards забезпечує максимальний комфорт для покупців. Саме тому листівки нашого виробництва можна зустріти в багатьох магазинах та супермаркетах, і лише в найкращих. Сама присутність нашої продукції в таких підприємствах роздрібної торгівлі говорить про її якість та популярність, так як будь-який товар може з'явитися в продажу лише після того, як пройде жорсткий відбір відділу закупок.
Корпоративні листівки:
Ще один вид наших послуг – це професійне виготовлення листівок з індивідуальним дизайном. Багато компаній переконались, що розміщення замовлення в видавництві «АСТРАКАРДС» дає багато переваг. Адже ми використовуємо лише найновіші досягнення галузі та розуміємо, що листівка – це більше, ніж просто поліграфія, а наші творчі рішення відповідають найжорсткішим вимогам клієнтів.
Вакансії:
Запрошуємо на постійну роботу талановитих художників, дизайнерів, фотографів, письменників, поетів, копірайтерів – всіх, кого може зацікавити професійна робота творця листівок. Працюючи в нашому видавництві, Ви отримаєте великі можливості для свого творчого вираження, приємні умови роботи, найкращі матеріали, сучасне обладнання і, звичайно ж, гідну фінансову компенсацію.
Співробітництво:Видавництво також співпрацює з багатьма професіоналами на контрактних умовах. Ми згодні замовити виготовлення графічних робіт, вітальних текстів, придбати фотороботи та привітання. Щоб ми розглянули можливість придбання фотографій, малюнків Вам необхідно вислати їх в низькому розширенні для попереднього перегляду, а для письменників – зразки вітальних текстів.